Vítejte na www.aviation-art.cz

 

Print Dassault MD.40 Ouragan (limitka):

 

 

Klikněte na možnosti vpravo - Které z těchto letadel byste nejraději viděli na některém z příštích printů?

Ilustrace pro časopis II. světová (Extra Publishing) - Tanková bitva Kursk

Nová ilustrace pro časopis II. světová z vydavatelství Extra Publishing. Tank T-34 v bitvě u Kurska.

 

S ilustrací německé ponorky od Zdeňka Macháčka se můžete setkat na titulní stránce nového čísla časopisu Extra válka - II. světová z vydavatelství Extra Publishing. Dočíst se zde můžete mimo jiné o taktice německých ponorek.

McDonnell Douglas F-4J Phantom II

 

Tato webová prezentace je určena všem těm, kterým učarovalo létání, letadla a umění, které je označované jako Aviation Art. Najdete zde obrazy letadel od Zdeňka Macháčka, který patří mezi známé české autory specializující se na Aviation Art, tedy obrazy letadel.

Pro plastikové letecké modeláře je jméno Zdeňka Macháčka velmi dobře známé. S obrázky letadel se totiž často setkávají na přebalech plastikových modelů celé řady výrobců. Podobně jsou na tom fandové letecké historie i současnosti, kteří čtou specializovaný dvouměsíčník Revi. Prakticky v každém čísle je možné se s obrazy a bokorysy Zdeňka Macháčka setkat.
 

Náš tip

Pokud vás Aviation Art Zdeňka Macháčka zaujalo, nabízíme Vám možnost objednání tisků nebo zhotovení originálního obrazu vašeho oblíbeného letadla. V obou případech je to dobrý tip na skvělý dárek pro znalce a fandy, neváhejte využít kontaktu na těchto stránkách.

 

Aviation Art - Zdeněk Macháček

 

Staňte se našimi fanoušky na facebooku

Staňte se fanouškem Aviation Art

Líbí se vám obrazy Zdeňka Macháčka? Staňte se našimi fanoušky na facebooku a získejte tak okamžitý přehled o novinkách.

 

 

 

 

Anketa

Jaký letoun byste rádi viděli na dalším printu?

Royal Aircraft Factory S.E.5a (777)
37%

Suchoj Su-7 (78)
4%

Heinkel He-111 (52)
2%

Bell P-39 Airacobra (42)
2%

Grumman F9F Panther (1 087)
52%

Supermarine Spitfire Mk. IX (48)
2%

Celkový počet hlasů: 2084

Novinky

Hawker Hurricane Mk. II C

12.02.2015 09:40
Hawker Hurricane Mk. II C - jednomístný britský stíhač, legenda druhé světové války, která významně zasáhla do bojů o Británii.   Ilustrace pro model od Fly models (1/32)

Grumman F-14 Tomcat

07.01.2015 16:52
Grumman F-14 Tomcat - americký nadzvukový, dvoumístný letoun s měnitelnou geometrií křídla.   Ilustrace (pastelka) pro soukromou sbírku.

Vought A-7 Corsair II

07.01.2015 16:41
Vought A-7 Corsair II - jednomístný, podzvukový úderný letoun určený k provozu na letadlových lodích     Ilustrace na prodej  

Consolidated B-24 Liberator

07.01.2015 16:29
Consolidated B-24 Liberator - americký bombardér, který významnou měrou zasáhl do průběhu 2. světové války. Na tomto letounu létali i českoslovenští piloti z 311. bombardovací perutě RAF.     Tato ilustrace...
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>